PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98248}

Kochane kłopoty

Gilmore Girls
7,8 31 347
ocen
7,8 10 1 31347
Kochane kłopoty
powrót do forum serialu Kochane kłopoty

Czy znacie seriale podobne do tego? Ten uwielbiam i oglądałam kilka razy, potrzebuję
"nowej krwi". Jeśli ktoś ma propozycję, proszę o odpowiedź:)

ocenił(a) serial na 8
CountessGemini

Może nie jakiś podobny,ale z podobnym klimatem małego miesteczka - Hart of Dixie.Bardzo przyjemnie się ogląda:)

kikakas

Dzięki za rekomendację, już zaczęłam oglądać i faktycznie bardzo przyjemny:)

ocenił(a) serial na 9
CountessGemini

Jeśli chodzi o małomiasteczkowy zakręcony klimat to Przystanek Alaska.

Polecam też książki Fannie Flagg (tej od Smażonych zielonych pomidorów - osobiście film mi się nie podobał, ale sama książka jedna z moich ulubionych) - mają swój klimat (miasteczko, głównie lat '40, '50, '60) i sporo humoru (poza Grocholą, śmiałam się tylko przy lekturze Flagg ), ale to jeśli masz ochotę poczytać:)

swój klimat ma też Felicity (w środowisku studenckim)

apryl

Przystanek Alaska oglądałam w dzieciństwie, więc wiem o co chodzi. Felicity nie oglądałam ale chyba zacznę. Co do książek, to" Smażone zielone pomidory" czytałam i bardzo mi się podobała, bardzo możliwe że sięgnę też po inne książki tej autorki. Bardzo dziękuję za pomocną rekomendację;)

CountessGemini

Gilmore Girls jeszcze nie oglądałam bo nadal szukam online ale napisałam dokładnie taki sam temat (podobny serial) na forum One Tree Hill i zostałam odesłana tutaj :-) Więc jeśli chodzi o One Tree Hill to mogę ci zdecydowanie polecić, nie może się nie spodobać. Pozdrawiam :D

Queen_J

Dziękuję bardzo, sprawdziłam i zapowiada się nieźle więc myślę, że spróbuję. Ja z kolei polecam Gilmore Girls, serial jest świetny! Pozdrawiam:))

CountessGemini

No właśnie też mi zależy żeby obejrzeć GG ale nigdzie nie mogę go znaleźć online a nie jestem za wielką fanką ściągania XD ty gdzie go oglądałaś? ;)

Queen_J

No ja właśnie ściągałam....niestety też nie wiem gdzie znaleźć online...;(

Queen_J

Ja też się namęczyłam z tym ściąganiem, ale było warto :) Dzisiaj skończyłam oglądać 7 sezon. Polecam chomi kuj - użytkownik od którego ściągałam odcinki nazywa się Obi. Służę pomocą - adrienne761@gmail.co m :) Pozdrawiam wszystkich fanów!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones