PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98248}

Kochane kłopoty

Gilmore Girls
7,8 31 347
ocen
7,8 10 1 31347
Kochane kłopoty
powrót do forum serialu Kochane kłopoty

jest poprostu cudowny

ocenił(a) serial na 9

cudowny !!!!! I nie mogę się doczekać kiedy Rory będzie chodzić z Jessem a rzuci tego Dina . Czy ona tego nie widzi że Jess jest dla niej stworzony!!!!!

użytkownik usunięty
dziewiona

zgadzam się z tobą w 100% bardzo mną wstrząsneło gdy Jes wyjechał
on jest cudowny chciała bym kiedyś spotkać takiego chłopaka bez niego ten film był by nudny..........

użytkownik usunięty

no niestety musze rozczarowac. Rori juz z Jessem chodzic nie bedzie a caly serial skonczy sie tym ze odmowi mu kategorycznie jak poprosi ja zeby z nim wyjechala bo nie moze bez niuej zyc. dlatego chyba juz nie bede ogladac tego serialu :( pozdrawiam

użytkownik usunięty

cos ci sie chyba pomylilo bo serial sie nie skonczyl bo caly czas sa krecone nowe odcinki, a rory bedzie z jessem

użytkownik usunięty

odrazu poprawiłaśmi chumor, wiedziałam ze tak sięten serjal nie mog sie skończyc

użytkownik usunięty

słuchajcie ludzie kocham ten serial poprostu jest (niewiem jak to powiedzieć)... super. zrobili super bo teraz jest od pn.-pt no nie?
chciałabym nalezec do fanklubu tego serialu. . . ale jest problem;nie umiem zakładać niczego takiego ani niewiem gdzie taki znależć.no więc mam nieśmiałą (ale gorącą) prozbe niech ktoś równie mocno kochający ten serial napisze do mnie na gg mój nr to 1633760 . i pokieruje mnie albo pomorze oki? plisss

użytkownik usunięty
dziewiona

Czesc Wam!! Ciesze sie, że Wy też jesteście oczarowane Jessem!! Czytałam, że przestaną być razem (Rory prześpi się z żonatym Deanem), ale jadna z Was napisała, że w dalszych, kręconych odcinkach, znów będą razem i kamień spadł mi z serca (ufff!!). Mam nadzieję, że ten serial skończy się happy endem (czyli Rory + Jess). Mam nadzieję, że TVN7 będzie puszczać kolejne odcinki GG!! Wiecie coś na ten temat?? Pozdrawiam Was serdecznie!!

ocenił(a) serial na 10

pewnie że będzie puszczać
we wrześniu mają zacząć puszczać 4 sezon w Polsce, a 21 września w Usa będzie premiera 1 odcinka 5 sezonu

użytkownik usunięty
dziewiona

Zgadzam sie z tobą...
Jess jest cudowny... powinni byc razem...
Za każdym razem jak oglądam mi równiesh humor sie poprawia...
Nie oglądałam lepszego serialu...
Fajnie by było gdyby w prawdziwym życiu tesh byli razem...
Ale to jush mazenia!!!

użytkownik usunięty

Film jest super i Jess oczywiście .Mam pytanko czy istnieją jeszcze tacy jak Jess. Bo trafiam zawsze na samych debili, cz moze mam pecha
pozdrówki dla fanów Jessa i serjalu Kochane kłopoty.

użytkownik usunięty

nie macie racji!, moze i Jess jest trochę przystojny ale nie dorasta do pięt DEANOWI, ona jest słodki, przystojny i kocha Rory, a ona go zdradza! mam nadzieje, że Jared Padalecki zagra supermana

użytkownik usunięty

Co Jes... kto to jest dziewczyna.A sorki chodzi ci o tego nudnego i beznadziejnego Dina . A Rory wcale nie zdradza Dina bo on z nią przeciesz zerwał.

użytkownik usunięty

Co Jest...kto to jest dziewczyna . A sorkichodzi ci o tego nudnigo i beznadziejnego Dina . A Rory wcale nie zdradza Dina bo on z nią zerwał.

użytkownik usunięty

O Majgot! Jak juz to: Roory, Jess i Dean, a nie Rory, Jes i Din.

użytkownik usunięty

sa tacy jak jess wle w wersji polskiej nikt ich nie docenia i trafiaja do paki za rozboje zostawiajac zlamane serca takich jak rory i nienawisc w sercach ich matek takich jak lorelaj. a ja mam na imie malwina poznalam swojego jessa maxa ktorego niecierpi moja matka. ludzie mowia mi ze powinnam brac kase za kopiowanie mojego zycia od scenarzystow. caluski

ocenił(a) serial na 9

Ja też miałam takich swoich Jess'ów, ale na szczęście już się ich pozbyłam. Jeden z nich siedzi w kiciu już parę ładnych lat ... Niech sobie Jess'y żyją jak chcą, ale najlepiej w samotności ...

dziewiona

Powiem tak: chyba nie oglądałaś nigdy ''kochanych kłopotów'' prawda? to twój pierwszy raz? Kiedy Jess się pojawił byłam nim zachwycona i bardzo chciałam żeby był z Rory...... a znam juz dalsze odcinki, bo dawno je oglądałam. Jess rzeczywiście jest fajną postacią ale kompletnie nie nadaje się na chłopaka. Bedzie bardzo źle traktowac Rory i w podły sposób ja zostawi. Jemu nie zależy na Rory tylko na tym żeby być górą nad Deanem i mieć Rory dla siebie. Lubie Jess'a - nawet bardzo, ale on nie powinien mieć dziewczyny bo po prostu nie umie dbac o nikogo innego prócz siebie. Taki ma charakter i tyle, to nie jego wina, ma to w genach po ojcu (ojciec też się pojawi). Po prostu wierz mi, że przy dalszych odcinkach chyba juz nie bedziesz twierdzić, że chciałabyś mieć takiego faceta. Kumpla owszem, ale nie faceta. Pozdrawiam

użytkownik usunięty
szechina

No cuz jednak mam pecha zawsze podobają mi się cwaniacy dranie , nawet w filmie a wyobrazałam sobie ze Jess to spoko ziom a to zwykły dran . Jestem bardzo rozczarowana tak nie moze byc . A wogule co ten rezyser wymyslił zupełnie nie tego się spodziewałam .
Pozdrówki dla tego ziomka wyzejjjjjj.

dziewiona

Cóż, Jess się poprawi w dalszych odcinkach (4 seria, jeszcze w Polsce nie pokazywana), ale Rory nie będzie już go chciała znać. A potem wydarzy się coś między nią Deanem, co nieco skomplikuje wszystkie dotychczasowe stosunki, ale nie będę wam psuła przyjemności oglądania... kiedyś.

użytkownik usunięty
Morgan_LeFay

Wiec nie bedzie tak zle jak myslałam tylko szkoda ze rory nie wybaczy Jessowi, a myslałam ze cos do niego czuje . A czy Jess będzie walczył o nią ? prosze niech ktoś odpisze .

użytkownik usunięty

Tylko prosze o 100% odpowiedz. Pozdrawiam .........

ocenił(a) serial na 9

Myślałaś, że ona coś do niego czuje ... Hmmm ...
Takie pytanie mi się nasuwa ... Czy ty wiesz, że to tylko serial?? Że ona wchodzi na plan, myk, myk parę klatek i do domu? Nic do niego nie czuje. ;)

dziewiona

już nie mam tvn7.....:(((((( buuuuuuuuuuuuuuu

ocenił(a) serial na 10
dziewiona

serial jest super ale bardzo mnie zawiódł 4 sezon bo będą tylko 3 czy 4 odcinki z Jessem

użytkownik usunięty
bruce_4

To nie mozliwe w 4 sezonie tylko 4 odcinki z tym fajowo prztstojnym Jessem Dlaczgo tak małoooooooooooooo

ocenił(a) serial na 10
dziewiona

jeśli ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej o gg i zna angielski to niech wejdzie sobie na www.thewb.com lub warner bros

użytkownik usunięty
bruce_4

W 57odcinku który był dzisiaj (20lipca) Zdenerwowała mnie Rory dlaczego nie wiezy Jessowi tylko broni deana .Powinna mu wiezyc gdyby go kochała to by mu wiezyła.

ocenił(a) serial na 9

Oj, jak Ty mało wiesz o związkach kochanie ... Ale dowiesz się, poczekaj ...

dziewiona

Oj będzie walczył, będzie. I ta walka to jedne z najlepszych fragmentów kolejnego sezonu. Ale nie traćcie nadziei. Jess wróci do Stars Hollow... Podejrzewam, że będzie drużbą. :)

użytkownik usunięty
Morgan_LeFay

a myslałam ze nikt nie odpisze dzięki pozdrawiammmm .

użytkownik usunięty

widze ze wiele z was lubi jeesa a nawet bardzo tylko dlaczego nie wchodzicie na jego strone i tez się nie wypowiadacie . naprawde ma na imie MILO VENTIMIGLIA pisze to wyzej nad wypowiedziami wystarczy kliknąc w jego imie i jesteście na strące .

użytkownik usunięty

acha i jeszcze jedni pozdrawiam wszystkich jego fanów .

użytkownik usunięty

acha i jeszcze jedno pozdrawiam wszystkich jego fanów .

użytkownik usunięty

nie nawidze tego gada deana gnój z nieg , prawie pobil Jessa ale on się nie dał i niezle mu dowalił Jess jest górą Wolała bym zeby tego cieciowatego dupka nie było w tym serjalu.

dean tez jest spoko,tzn. jak dla mnie to sa oni obojetni(bo bardziej interesuje mnie "starsze"pokolenie;)),ale wszyscy tak najezdzacie na deana a przeciez on tez jest spoko,duzo dobrego zrobił dla Rori wiec nie wiem czemu sie czepiacie?

użytkownik usunięty
otd

Słuchaj jak dla mnie dean jest nudny drentwy jednym słowem denerwujący, nielubiłam go od początku i pewnie się to nie zmieni ale ze większośc ma coś do niego to przeciesz swiadczy o czymś

w sumie to jak juz powiedzialam, dla mnie sa oni obojetni,wiec tylko pytam:)

ocenił(a) serial na 9

O czym to świadczy? Bo moim zdaniem o niczym. Jess wywołuje gorące uczucia tylko w panienkach w wieku lat 13-18 (może z mały marginesem), które na swoje szczęście takiego Jess'a nigdy w prawdziwym życiu nie spotkały ... A jeśli spotkają ... wierz mi, bardzo szybko zmienią zdanie ...

użytkownik usunięty
otd

o co ci chodzi z stym starszym pokoleniem

hehe po prostu o to,ze lubie rori,Jessa,Deana itd.,ale dla mnie blizsi-nawet nie wiekiem,ale przede wszytskim zachowaniami i pogladami-Lorelai,Lucke,Suki itd :)
tak jak wiekszosc oglada ten serial dla Jessa i Rori, to ja dla nich, ich "zycie"bardziej mnieinteresuje :)

użytkownik usunięty

zgadzam sie dean to beznadziejna ciota!!
omg jak Rory mogła się z nim przespać!! w końcu niby taki z niej niewiniątko!! ja nie moge... jess może i jest draniem ale za to o niebo lepszymod Deana... no sorry ale to nie Jess przespał sięz Rory będąc żonaty... pomyślcie o tym!! poza tym Rory też,ma niepokolei we łbie ... najpierw rzuca tą ciote Deana a potem nagle doznaje olśnienia i chce do niego wrócić.. no sorry ale słabiutko to wygląda...

użytkownik usunięty

Masz rację! Jedynym chłopakiem pasującym do Rory był tylko Jess! Dzięki niemu trochę wyluzowała! A teraz jak go już nie ma i znowu się wplątał ten głupi Dean to Rory (bez urazy dla fanów Rory) zachowuje się tak, że nie mam ochoty tego oglądać! A jak olała Jessa, kiedy on poprosił ją o wyjazd razem!? To mnie na prawdę ruszyło! Nie sądziłam i chyba Wy też, że przyjdzie jej to z taką łatwością! Niech ktoś napisze ile serii Gilmorek jest jeszcze w planie i czy jest tam miejsce dla Jessa! Pliska! papataki :)

użytkownik usunięty

Jedynym chłopakiem, do którego Rory pasowała był tylko Jess! Przy nim przynajmniej się trochę wyluzowała. Dean jest beznadziejny! Nie sądziałam też, że zaprzeczenie tego, co czuje Jessa i odmówienie wspólnego wyjazdu przyjdzie jej tak łatwo. (Bez obrazy dla fanów Rory), ale ona staje sie coraz bardziej beznadziejna, że aż nie chce mi się już tego oglądać! Jess na prawdę sie starał! Mam pytanie do Was? Ile jeszcze serii Gilmorek jest w planie i czy jest tam miejsce dla Jessa!? Niech ktoś to napisze! pliska papatki:)!!!

użytkownik usunięty

Jedynym chłopakiem, do którego Rory pasowała był tylko Jess! Przy nim przynajmniej się trochę wyluzowała. Dean jest beznadziejny! Nie sądziałam też, że zaprzeczenie tego, co czuje Jessa i odmówienie wspólnego wyjazdu przyjdzie jej tak łatwo. (Bez obrazy dla fanów Rory), ale ona staje sie coraz bardziej beznadziejna, że aż nie chce mi się już tego oglądać! Jess na prawdę sie starał! Mam pytanie do Was? Ile jeszcze serii Gilmorek jest w planie i czy jest tam miejsce dla Jessa!? Niech ktoś to napisze! pliska papatki:)!!!

ocenił(a) serial na 9

wiemy to kocie!!!!!!
NIEKTÓRZY Z NAS TAK ROBIĄ GDYBYŚ NIE WIEDZIAŁ!!!!!!!

użytkownik usunięty
Morgan_LeFay

Jess będzie druzbą wiem ze to twoje podejzenia ale mozesz jasniej napisac czyim druzbą odpiszprosze PA

użytkownik usunięty

To niemozliwe Jess wyjechał nie wciąz niemoge w to uwiezyc jezeli ktoś wie czy wruci i będzie z Rory niech szybko odpisze proszeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

użytkownik usunięty

pierwszy raz oglądam kochane kłopoty i tez chciała bym się dowiedzieć czy jess wróci i będzie z rory, to juz drógi raz jak wyjechał za pierwszym razem mnie to tak nie ruszyło ale teraz tak, nie myslałam nigdy ze ten serjal moze mnią tak poruszyć więc jesli ktoś cos wie niech odpisze.

użytkownik usunięty

disiaj jest ostatni odcinek GG,ale we wrześniu będą nowe odcinki.

ocenił(a) serial na 10

CZy to pewne na 100% że od września będą nowe odcinki??????? proszę o odpowieź :)) jeśli tak to już czekam z niecierpliwością. Pozdrowienia dla wszystkich pasjonatów GG :)))

użytkownik usunięty
ecichonmala

niestety w kolejnej serii (puszczanej od września) praktycznie jessa nie będzie, pozatym strasznie się zmieni, będzie miał okropne przylepione do głowy włosy. za to dean nawet się w wyglądzie wyrobi, co prwda największym dla mnie szokiem było, że rory przespała się z deanem ( ostatni odcinek 4 serii. to było okropne. ale podobno w stanach puszczać będą kolejną - 5 serię. mam przynajmniej taką nadzieję. pozdrawiam fanów tego serialu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones