PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98248}

Kochane kłopoty

Gilmore Girls
7,8 31 322
oceny
7,8 10 1 31322
Kochane kłopoty
powrót do forum serialu Kochane kłopoty

gg na dvd?

ocenił(a) serial na 10

czy ktos moze wie, czy mozna dostac gilmor girls w polsce na dvd? bo jak narazie nie spotkalam sie z tym. tylko ksiazki widzialam.

ocenił(a) serial na 9
Martita_4

z tego co wiem i szukalam nie bylo jeszcze wydania dvd w Polsce. Podobno (ale tylko podobno) mialo byc na poczatku tego roku, jak na razie nie ma, wiec nie wiadomo kiedy i czy w ogole bedzie.

ocenił(a) serial na 10
Red_enigma

To teraz tak off-topic. Czy wy też macie problem z wejściem na www.gilmore-girls.prv.pl?
Nie wiem o co chodzi, czy mój komp jak zwykle odmawia posłuszeństwa, czy też Ania robi porządki? :P

ocenił(a) serial na 9
Dorotka

mi pojawia sie strona delixe host i to juz od kilku dni.
a pro pos wydania na DVD, to wczoraj napisalam do dystrybutora i dzisiaj dostałam odpowiedź, ze serial najprawdopodobniej ukaze sie na poczatku 2006 roku, ale czy tak bedzie.......
na ebay zagranicznym jeden sezon kosztuje w przeliczeniu na nasze ok 100-120 zl, tylko niestety nie zawsze jest to region 2 :(

ocenił(a) serial na 10
Red_enigma

U mnie jest to samo :(
Co jest?????
Stronko, wróć!
Chętnie sobie kupie, jeśli będzie w Polsce. Nie opłaca mi się kupować w angielskiej wersji, bo w domu mam rodzinkę nie-anglojęzyczną :P Oni też chcą oglądać, a ja nie będę robić za tłumacza ciągle :D
Pisz, jak coś się jeszcze dowiesz, dobrze?
3maj się

ocenił(a) serial na 9
Dorotka

u mnie w domu, tylko ja oglądam, ale jakkolwiek moja znajomosc angielskiego pozwala na oglądanie filmów bez tłumacza, tak obawiam się, że po prostu film z innego kraju nie da sie odtworzyc na naszych badziewiatych sprzetach :)

ocenił(a) serial na 10
Red_enigma

W moim DVD można chyba 4 razy zmieniać region. Mimo wszystko nie mogę myśleć tylko o sobie :D

ocenił(a) serial na 10
Red_enigma

W moim DVD można chyba 4 razy zmieniać region. Mimo wszystko nie mogę myśleć tylko o sobie :D
No racja, smarkata jestem ;) Ale to nic, wiekowo pasuję na fankę GG :D

Dorotka

Kochane kłopoty oglądałam kiedyś na RTL7, zdaje się, że taka była wcześniej nazwa tego programu. Potem zrezygnowaliśmy z dekodera i nie miałam już więcej możliwości oglądania tego serialu. A bardzo mi się podobał. Teraz ponownie mam TVN7 i zastanawiam się czy będę lecieć jeszcze odcinki "Kochanych kłopotów". A tak w zasadzie to piszę bo miałambym prośbę do osób, które posiadają ten serial na płytkach. Czy znalazłby się ktoś kto mógłby mi sprzedać ten serial albo może chociaż się wymienić na jakiś inny? Bardzo proszę :) Naprawdę mi zależy. Mój mail magiamaja@interia.pl. Z góry dzięks.

magiamaja

Majka111@wp.pl == mam wszystkie 5 serii serialu na Cd -- wiekszosc z napisami polskimi -- zainteresowanych prosze o kontakt pozdrawiam :)

ocenił(a) serial na 9
Martita_4

Odświeżam temat. Mam pytanie odnośnie dostępnych na rynku sezonów na DVD (o dziwo może wyjść taniej osobny zakup sezonów niż całego jednego pakietu). Czy wszystkie one są dostępne z polskimi napisami? Czy są wersje z lektorem? Czy na YouTube są dostępne materiały dodatkowe z DVD?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones