PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98248}

Kochane kłopoty

Gilmore Girls
7,8 31 322
oceny
7,8 10 1 31322
Kochane kłopoty
powrót do forum serialu Kochane kłopoty

Kilku bohaterów można spotkać w "Skandalu"
- Lane w 2. sezonie - taka zupełnie inna, szkoda, że tylko w jednym odcinku grała
- Paris grała w prawie całym serialu. Bohaterka, którą grała aktorka bardzo podobna z charakteru do prawdziwej Paris :)
- ojciec Logana - też w swoim starym stylu, choć nieco bardziej przystępny


Widzieliście gdzieś kogoś? Jak Wam się podobali bohaterowie grani przez dawnych bohaterów Kochanych Kłopotów?

Aguslava

Dean w Supernatural
Lorelai w Parenthood

:)

kamciax

I jak Ci się tam podobali?

Aguslava

obejrzałam może kilka odcinków
ale Lauren Graham to zawsze bedzie dla mnie Lorelai
a Jared Padalecki to zawsze Dean
:)

kamciax

Ale w tym Parenthood też jest taka Lorelairowa? Czy jest taką nawiedzoną mamuśką?

Aguslava

Ja obejrzałam 4 sezony Parenthood, bohaterka grana przez Lauren jest dosyć roztrzepana i spontaniczna, ale nie jest tak zaradna życiowo jak Lorelai w GG:)

awlameow

Muszę zobaczyć :).

Wielu bohaterów pojawiło się w "Tancerkach":
- Emily jako jedna z głównych bohaterek, zupełnie w swoim stylu jakby ciągle była babcią Rory
- Kirk też taki jak on, bardzo formalnie podchodzi do swoich zupełnie przyziemnych obowiązków
- Paris - i tu znowu jakby ona sama kilka lat później, z takim samym podejściem do życia i do ludzi
- mąż siostry Luka
- Gypsy

Aguslava

Logan grał w "Weronice Mars" dziennikarza :D

Aguslava

Gypsy grała w "Pretty Little Liars ", Lane w "Dr House" a Jess w "Herosach".

janemontgomery

Napisz kogo grali, jacy byli i czy warto ich tam zobaczyć :)

Aguslava

-Gypsy pojawiła się dwa razy w PLL, ale jedynie epizodycznie, jej role nie mają większego znaczenia. pierwszy raz występuje jako cyganka podczas balu w s01e06 po raz drugi gra dentystkę/pomoc dentysty w s04e17
-Lane gra w s07e05 Dr Housa; House i reszta ekipy rozpatruje zatrudnienie jej na miejsce Trzynastki; gra lekarkę z oddziału dziecięcego;
-Jess w "Herosach", gra jedną z głównych ról; wchodzi w skład grupy ludzi, którzy obdarzeni są nadludzkimi zdolnościami. obejrzałam kilka odcinków pierwszego sezonu i mnie osobiście serial nie przypadł do gustu.

janemontgomery

Dzięki :). Muszę zobaczyć odcinek, w którym gra Lane :). Podobna jest do Lane z KK?

Aguslava

trudno mówić o podobieństwie - jej postać występuje tylko w kilku scenach i nie jest jakoś wyraźnie zarysowana :)

janemontgomery

Lane pojawia się też w Twisted, ale i tu trudno powiedzieć czy jest podobna, bo gra tylko przez chwilę. O charakter chodzi, bo z wyglądu zmieniła się bardzo.

użytkownik usunięty
Aguslava

No a THE GOOD WIFE w którym gra Matt Czuchry który grał Logana, obecnie jest 6 sezon a on gra od samego początku i jest rewelacyjny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones