PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=758750}

Kochane kłopoty: rok z życia

Gilmore Girls: A Year in the Life
6,8 8 382
oceny
6,8 10 1 8382
Kochane kłopoty: rok z życia
powrót do forum serialu Kochane kłopoty: rok z życia

Kogo byście chcieli zobaczyć w serialu? :)

Bo ja Mila !! :)

Aintha

Kurcze!! Ja też nie mogę się doczekać. Kilka dni temu zaczęłam oglądać Gilmorki od początku, po raz enty :P
Kocham ten serial!! :)
Zgadzam się, też chciałabym zobaczyć Mila.
Ciekawe co wymyślą... Mam nadzieję, że Lorelai nadal będzie z Lukiem. :) Pasowali do siebie. A Rory... Może poznała kogoś nowego ;)

ocenił(a) serial na 10
beatka1613

Już wiadomo, że wraca Milo, Logan i Dean :). Czyli trzech głównych :D

ocenił(a) serial na 7
Aintha

MI Alexis Bledel wystarcza by się całkowicie rozpłynąć :)

użytkownik usunięty
Aintha

Mnie brakowało Kirka i Michela. Kochałam ich za oryginalność. A tak to wiadomo... Jess 100% <3

ocenił(a) serial na 8
Aintha

Czy już wiadomo kiedy to wydarzenie nastąpi ???? Też nie mogę się doczekać:)

burakulka

No właśnie. Kiedy premiera?

ocenił(a) serial na 10
gorzkawa91

Nadal daty brak, tylko coraz liczniejsza obsada...

Aintha

Mają kręcić do 30. czerwca 2016, a co do terminu premiery - teorie są różne. Niektórzy myślą, że GG zobaczymy już jesienią, inni, że około następnej zimy, skoro cykl zaczyna się od odcinka zatytułowanego Winter. Nie wiadomo też czy wszystkie odcinki zostaną udostępnione od razu (jak to na platformie Netflix) czy jednak dzień po dniu (jak to sobie wymyśliła Sherman-Palladino) czy z jeszcze większymi odstępami czasu.

Aintha

Zdecydowanie Jess

Aintha

Czy jestem jedyną osobą w tym zacnym gronie fanów Gilmorek, która nie chce oglądać Jessa. Denerwuje mnie ten chłopak, a argument, że przecież się zmienił na lepsze wcale do mnie nie trafia. Po prostu go nie lubię i już. Najlepszy Logan i mam nadzieję,że (jeśli będzie drugi sezon) Rory z nim będzie. Jestem staroświecka i uważam, że ojciec z matką powinni być razem. Tak samo kibicowałam Lorelai i Chrisowi przy całym szacunku dla Luka- którego nawiasem mówiąc, bardzo lubię.

ocenił(a) serial na 10
patrycjam92

Ha! Ale Pani scenarzystka zasugerowała, że dziecko moze być Paula!!! :D A my wszyscy o nim zapomnieliśmy (hihihi).

Też kibicowałam Lorelai i Chrisowi :).

ocenił(a) serial na 4
Aintha

Czy ma ktoś polskie napisy i chciałby się podzielić? Proszę o kontakt, pozdrawiam wszystkich fanów serialu!

ocenił(a) serial na 8
Aintha

a nie tego gościa przebranego za postać z Star wars? Ten z NY? To Rory one night stand

ocenił(a) serial na 10
hearbeats_hurt

Nieee- po 6 miesiacach, by było widać ;0

ocenił(a) serial na 8
Aintha

Tak tak, później sobie uświadomiłam, że to w innej częsci było i w ogóle. No to Logan tatusiem ;)

ocenił(a) serial na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones